Pembekal Cable Tray & Metal Trunking

cable trunking and tray

Senarai Nama Pembekal Di Malaysia Sesalur & Dulang Cable (Cable Trunking & Tray) Bil. Jenama / Pembekal Pautan Website 1.0 United U-Li http://www.uli.com.my/  …

Sila daftar untuk baca selanjutnya.
Log In Register

Kenali Jenama PHILIPS Dalam Industri Elektrik

demo_image.jpg

Ramai antara kita yang telah lama terlibat di dalam industri sistem elektrik pernah mendengar, melihat dan melaksanakan pemasangan lampu-lampu dari jenama PHILIPS. Jenama ini amat dikenali kerana ianya buatan luar negara, kualitinya yang bermutu tinggi, jangkahayat penggunaan peralatan yang lebih lama dan harganya yang agak mahal berbanding jenama-jenama lampu lain di pasaran semasa. Untuk makluman,…

Sila daftar untuk baca selanjutnya.
Log In Register

Pembekal Konduit Keluli Bergalvani

Senarai Nama Pembekal Di Malaysia Konduit Keluli Bergalvani (Galvanised Steel Keluli)       Bil Jenama/Pembekal Pautan Website 1.0 Smartube http://www.southsteel.com/ 2.0 Lanric http://lanric.com/ 3.0 Aurora http://www.melewar-mig.com/…

Sila daftar untuk baca selanjutnya.
Log In Register

Pembekal Soket Kuasa

Senarai Nama Pembekal Di Malaysia Soket Alir Keluar 13A (13A Switch Socket Outlet)       Bil Jenama/Pembekal Pautan Website 1.0 Clipsal http://www.clipsal.com/ 2.0 MK Elektric http://www.mkelectric.com/ 3.0 PLK Electrical http://plk.com.my/ 4.0 Time Era http://www.time-era.com/ 5.0 Selamat http://www.mem-industries.com.my/ 6.0 IEM http://iemmanufacturing.com/…

Sila daftar untuk baca selanjutnya.
Log In Register

Pembekal Suis Bomba

Senarai Nama Pembekal Di Malaysia Suis Bomba (Fireman Switch)       Bil Jenama/Pembekal Pautan Website 1.0 Time Era http://www.time-era.com/…

Sila daftar untuk baca selanjutnya.
Log In Register

Pembekal Lampu Kalimantang

   Senarai Nama Pembekal Di Malaysia Lampu Kalimantang (Fluorescent Lighting)       Bil Jenama/Pembekal Pautan Website 1.0 Davis Lighting http://davislighting.com/ 2.0 Sirijaya Lite http://sirijaya.com/ 3.0 BS Lite http://bslight.com/ 4.0 YLI Lighting http://www.yli-ind.com.my/ 5.0 PCO Lite http://www.pcolite.com/ 6.0 Goodlite http://www.uli.com.my/…

Sila daftar untuk baca selanjutnya.
Log In Register

Pengilang/Pengeluar Kabel-Kabel Elektrik

Senarai Nama Pembekal Di Malaysia Kabel Elektrik  (Electric Cable)       Bil Jenama/Pembekal Pautan Website 1.0 Tai Sin Electric Cable http://www.taisin.com.my/ 2.0 Universal Cable http://www.ucable.com.my/ 3.0 Mega Cable http://www.megacable.in/ 4.0 Southern Cable www.southerncable.com.my  6.0 Olympic Cable http://www.olympic-cable.com.my/ 7.0 Central Cable http://www.central-cables.com/ 8.0 Tonn Cable http://tonncable.com/ 9.0 Wonderfull Cable http://wwcable.com/ 10.0 Fujikura Cable http://ffcpg.com.my/ 11.0…

Sila daftar untuk baca selanjutnya.
Log In Register